TELETECHNIKA I ENERGETYKA

Nowoczesna infrastruktura
w zasięgu ręki

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej realizacji projektów z zakresu telekomunikacji i elektroenergetyki. Dzięki zasobom ludzkim i sprzętowym możemy wstępować w charakterze generalnego wykonawcy. Często działamy również jako podwykonawca w dużych realizacjach na skale wojewódzką lub krajową. W zakresie sieci telekomunikacyjnych współpracujemy głownie z operatorami telekomunikacyjnymi oraz dużymi klientami biznesowymi. W swoich pracach zawsze stawiamy na wysokiej klasy urządzanie pomiarowe i nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo oraz generowanie oszczędności w Twojej firmie. W dziedzinie energetyki stawiamy głównie na działania zwiększające efektywność energetyczną, co daje większe zyski i ukłon w stronę środowiska.

Nasze usługi

Teletechnika

Spawanie
światłowodów

Budowa i pomiary
linii optycznych

Sieci
komputerowe

CCTV


Wykorzystujemy nowoczesne spawarki światłowodowe Sumitomo a każdy spaw weryfikujemy pomiarami na wysokiej klasy reflektometrach firmy Exfo FTB-720 który spełnia wszystkie wymogi operatorów polskich jak i europejskich.


Dzięki wykwalifikowanej kadrze i doświadczeniu zdobytym w pracy dla czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce możemy podjąć się każdego zlecenia w tym zakresie. Zapewniamy kompleksowa na każdym etapie budowy.


Szybka i bezpieczna wymiana informacji wewnątrz firmy to podstawa sukcesu. Zapewniamy kompleksowe usługi poprzez budowę, utrzymanie oraz zarządzanie infrastrukturą sieciową.


Dzięki odpowiedniej analizie dobieramy odpowiednie rozwiązania i sprzęt dla monitoringu danego obiektu. Zajmujemy się także zapewnieniem zasilania orz serwisem całej telewizji przemysłowej.


Energetyka

Instalacje
elektryczne

Audyt
elektryczny

Kompensacja
energii biernej

Przeglądy i pomiary
elektryczne


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tradycyjnej instalacji elektrycznej czy zaawansowanego systemu integrującego oświetlenie z ogrzewaniem, alarmem i monitoringiem, trafiłeś pod dobry adres.


Ocenia sposób wykorzystania energii w obiekcie przemysłowym lub budynku mieszkalnym, procesów technologicznych oraz wskazuje kierunki jej optymalizacji.


Moc bierna indukcyjna i pojemnościowa wpływa na zwiększenie strat cieplnych oraz ogranicza sprawność transformatorów i linii kablowych. Z tego powodu pobierane są dodatkowe opłaty za jej występowanie przez zakłady elektryczne.


Zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym co najmniej raz na 5 lat musisz przeprowadzić taki pomiar w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów.


Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Inteligentne budynki

Dzięki tej technologi, codzienne życie stanie się przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Systemy te również pozwalają zmniejszyć koszty związane z późniejszą eksploatacją budynków.

Inteligentne rozwiązanie to integracja wszystkich instalacji, które znajdują się w budynku. W zależności od warunków (opady, wiatr, temperatura, ruch domowników) lub zaprogramowanych ustawień użytkownika, system podejmuje działania, które mają zapewnić komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Zapytaj o usługę

Projektowanie sieci telekomunikacyjnych i instalacji elektrycznych

Nasz zespół projektantów dzięki doświadczeniu poradzi sobie nawet z najbardziej złożonymi instalacjami zarówno w dziedzinie energetyki jak i telekomunikacji i informatyki.

Zapytaj o usługę

Historie naszych klientów

Zainteresowało Cię, któreś z naszych rozwiązań?
Porozmawiajmy, jak możemy Ci pomóc.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość