DORADZTWO BIZNESOWE NA RYNKACH AZJATYCKICH

Za Chiny nie dasz się przekonać? Zastanów się!
Biznes z Azją Ci się opłaci!

Koncentrując się na wspieraniu handlu i inwestycji między Chinami i Polską, pomagamy polskim firmom odnaleźć się w gąszczu wymogów rynku azjatyckiego, a także prawa międzynarodowego. Współpracując z nami bariery językowa i kulturowa, które powstają przy relacjach przedsiębiorstw z różnych stron świata, przestają mieć znaczenie. Dzięki temu wejście na rynek chiński będzie dla Ciebie łatwiejsze. Warto podjąć to wyzwanie.

Nasze usługi

Organizacja seminariów i konferencji branżowych

Każda dobra współpraca zaczyna się od pierwszej rozmowy między kontrahentami. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji międzynarodowych spotkań branżowych typu B2B oraz sektora inwestycyjnego B2B+B2G, pomożemy stworzyć Ci dobry grunt pod interesy. Zajmiemy się wcześniejszym przygotowaniem puli potencjalnych partnerów, dobranych według Twoich kryteriów współpracy oraz wnikliwą oceną możliwości, rzetelności i stopnia zainteresowania kontrahenta chińskiego. Wspólnie z Tobą przygotujemy prezentacje oraz materiały, specjalnie ukierunkowane pod kątem sposobu myślenia biznesowego Chińczyków.

Zapytaj o usługę

Pozyskiwanie inwestorów

Wykorzystując rozległą sieć kontaktów oraz 22-letnie doświadczenie w promocji inwestycji naszego partnera United China Consultants możemy pozyskać inwestora pod wykup udziałów lub przejęcia przedsiębiorstwa. Dodatkowo pomagamy w promocji ofert inwestycji typu greenfield i brownfield. Przygotowujemy też dokumentacje projektowe i analizy pod kątem oczekiwań chińskich inwestorów.

Zapytaj o usługę

Import i produkcja towarów

Aby przystąpić do zakupu towarów lub ich wytwarzania w Chinach, trzeba mieć dobre relacje z producentami i partnerami handlowymi lub technologicznymi z tego regionu. Pomożemy Ci wybrać optymalnego kontrahenta oraz doprowadzić do zawarcia korzystnej transakcji. Oprócz tego zajmiemy się koordynacją i nadzorem nad komunikacją, negocjacjami z kontrahentami oraz sporządzeniem wszelkich niezbędnych umów z Twoimi partnerami dotyczących kupna, sprzedaży czy zachowania poufności.

Zapytaj o usługę

Eksport

Wprowadzanie produktów i usług na rynek chiński wymaga odpowiedniego zaplanowania. Wykonamy dla Ciebie badania rynkowe i stworzymy atrakcyjną ofertę produktową dopasowaną do chińskich realiów. Zadbamy też o relacje z dystrybutorami i partnerami biznesowymi. Dzięki własnym podmiotom w Chinach możemy zorganizować również sieć sprzedaży.

Zapytaj o usługę

Ochrona własności intelektualnej

Dzięki wieloletniej współpracy z kancelarią Lehmann, Lee & Xu, możemy zaoferować Ci dostęp do wszystkich form ochrony własności intelektualnej produktów i technologii. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie, począwszy od analizy dostępnych środków prawnych przed wprowadzeniem produktu na rynek, poprzez zawarcie współpracy z partnerem chińskim, aż do wyegzekwowania przysługującej ochrony względem podmiotów chińskich ją naruszających.

Możesz z naszej strony liczyć na pomoc przy załatwianiu:

  • patentu dla wzoru użytkowego („patent for utility model”)
  • patentu dla wynalazku („patent for invention”)
  • patentu dla wzoru przemysłowego („patent for design”)
  • ochrony znaku towarowego
Zapytaj o usługę

Nasi Partnerzy

Tym firmom ufamy. Nasze relacje z nimi odzwierciedlają to, jak chcemy, żeby wyglądały relacje biznesowe na linii nasi Klienci – chińscy przedsiębiorcy.

United China Consultants

Nasz partner w dziedzinie doradztwa biznesowego po stronie chińskiej. Firma UCC została założona w 1992 w Pekinie i specjalizuje się w obsłudze podmiotów zagranicznych na terenie Chin. Spółkę tworzy zespół ekspertów międzynarodowego doradztwa strategicznego. Dzięki skoordynowanej współpracy między naszymi zespołami, możemy zaoferować bardzo szeroki wachlarz eksperckich usług niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w każdego typu interesach prowadzonych z podmiotami chińskimi.

www.ucc-beijing.com

Lehman, LEE & XU

Jest trzecią co do wielkości kancelarią w Chinach zajmującą się prawem handlowym. Od przeszło 22 lat zapewnia usługi prawne w Chinach tysiącom klientów z Chin i całego świata. Tworzy ją grupa czołowych chińskich prawników, działających w myśl motta firmy: chińska wiedza, międzynarodowa perspektywa. Lehman, LEE & XU posiada 31 oddziałów i stowarzyszonych biur na terenie całych Chin. Dysponując ponad trzystu przedstawicielami zawodów prawniczych, zagranicznymi radcami prawnymi, chińskimi adwokatami, rzecznikami patentowymi i specjalistami prawa własności intelektualnej, świadczy pełen zakres usług prawnych. Pozwala to na pełne i skuteczne sprostanie zróżnicowanym potrzebom klientów w Chinach i poza ich granicami.

www.lehmanlaw.com

Historie naszych klientów

Chcesz rozszerzyć swoją działalność na rynek chiński?
Porozmawiajmy, jak możemy Ci pomóc.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość

Zaufali Nam