DORADZTWO INWESTYCYJNE

Składanie wniosków zostaw innym
My pozyskujemy dotacje

Od 10 lat skutecznie pozyskujemy kapitał na inwestycje. Dzięki zdobytym w tym okresie wiedzy i doświadczeniu, wiemy, że jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w realizowaniu ich biznesowych marzeń. Robimy to, by jak najwięcej firm potrafiło odnaleźć i dostosować się do gospodarki opartej na wiedzy.

Nasze usługi

Pozyskiwanie kapitału

Potrzebujesz dofinansowania na budowę lub modernizację przedsiębiorstwa? Chcesz wprowadzić innowacyjny produkt na rynek ale nie masz do tego maszyn? Chciałbyś zdobyć dotację na badania i rozwój? Odezwij się, a usiądziemy do rozmów

Zapytaj o usługę

Rozliczenie dotacji

Prowadzenie prawidłowej ewidencji księgowej w projekcie jest niezwykle istotne. Doradzimy Ci w tej kwestii tak, aby instytucje rozliczające Twoją inwestycję nie miały żadnych wątpliwości. Sporządzimy za Ciebie wszystkie sprawozdania oraz raporty finansowe wymagane przez organy wdrażające projekt. Bądź spokojny, kiedy my będziemy pracować.

Zapytaj o usługę

Analiza inwestycji

Nie wiesz z jakich środków możesz skorzystać na sfinansowanie swojej inwestycji? Wskażemy rozwiązania, które pozwolą Ci na skuteczne ubieganie się o dotację. Sprawdzimy wszystkie wymogi formalne, aby złożyć kompletną dokumentację do odpowiedniego programu przyznającego środki.

Zapytaj o usługę

Strategia wykorzystania dotacji

Jeśli ubiegasz się o dofinansowanie dla swojej spółki lub całej grupy kapitałowej, będziesz potrzebować długofalowej strategii wykorzystania dotacji. Dzięki niej będzie Ci łatwiej podjąć kluczowe decyzje dotyczące rozwoju Twojej firmy.

Zapytaj o usługę

Jak pracujemy?

1

Rozpoznanie potrzeb

2

Wybór źródła finansowania

3

Konsultacje

4

Sporządzenie wniosku

5

Opracowanie dokumentacji do umowy o dofinansowanie

6

Realizacja projektu

7

Monitoring

8

Ewaluacja

Dlaczego warto nas wybrać? Liczby mówią same za siebie!

Invalid Animation ID

70
LICZBA
KLIENTÓW

Invalid Animation ID

120
ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW

Invalid Animation ID

150
SZACOWANA
WARTOŚĆ PROJEKTÓW
/w mln PLN/

Historie naszych klientów

Zainteresowało Cię, któreś z naszych rozwiązań?
Porozmawiajmy, jak możemy Ci pomóc.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość

Zaufali Nam