NIERUCHOMOŚCI

Zamiast oszczędności
postaw na nieruchomości

Inwestujemy w atrakcyjne nieruchomości pod wynajem. Współpracujemy ściśle z inwestorami i deweloperami, zarówno przy projektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Dzięki bardzo długiej obecności w wielu gałęziach biznesu, gdzie kluczowym elementem jest pozyskanie i dostosowanie najlepszego możliwego lokalu komercyjnego w danej lokalizacji, możemy zagwarantować najwyższy na rynku stopień rentowności dla naszych inwestycji na terenie Wielkopolski i Pomorza Zachodniego.

Nasze realizacje

Kamienica Więckowskiego 1-2

Centrum Szczecina

Więckowskiego 1-2 w Szczecinie to dwie 4-piętrowe kamienice mieszkalno-usługowe o bardzo wysokim standardzie wyposażenia i wykończenia.

W budynku znajduję się: 24 mieszkania, 20 biur oraz 7 dwupoziomowych lokali usługowych na parterze. Obecnie w ofercie do wynajęcia są tylko lokale usługowe.

Podjuchy, ul. Spiżowa

Inwestycja w trakcie realizacji

5 lokali mieszkalnych
1 lokal usługowy.
2 garaże
3 komórki lokatorskie

Inwestycja zakłada renowację pięknego budynku mieszkalnego z 1924 roku o powierzchni użytkowej 710 m2 oraz aranżacje 5 komfortowych mieszkań w najwyższym standardzie jakościowym.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest to, że możesz zainwestować w nieruchomość z gotowym do wejścia najemcą.

Karwowo k. Szczecina

Inwestycja w trakcie realizacji

Inwestycja polega na budowie osiedla funkcjonalnych i nowoczesnych domów jednorodzinnych. Posiadamy działki budowlane, o łącznej powierzchni 11 ha, położone w Karwowie gm. Kołbaskowo w odległości 10 km od centrum Szczecina. W pobliżu trasy komunikacji miejskiej zapewniającej wygodne połączenie ze Szczecinem.

Na tym terenie powstanie osiedle 80 domów jednorodzinnych o spójnej architekturze wkomponowanej w podmiejski krajobraz. Trzy typy domów będą miały powierzchnie użytkowe 100, 120 i 140 m2.

Inwestycja będzie realizowana etapowo. Pierwsze osiem domów zostanie oddanych do użytkowania w czerwcu 2019 r.

Historie naszych klientów

Zainteresowało Cię, któreś z naszych rozwiązań?
Porozmawiajmy, jak możemy Ci pomóc.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość

Zaufali Nam