TELETECHNIKA I ENERGETYKA

Nowoczesna infrastruktura
w zasięgu ręki

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej realizacji projektów z zakresu telekomunikacji i elektroenergetyki. Dzięki zasobom ludzkim i sprzętowym możemy wstępować w charakterze generalnego wykonawcy. Często działamy również jako podwykonawca w dużych realizacjach na skale wojewódzką lub krajową. W zakresie sieci telekomunikacyjnych współpracujemy głownie z operatorami telekomunikacyjnymi oraz dużymi klientami biznesowymi. W swoich pracach zawsze stawiamy na wysokiej klasy urządzanie pomiarowe i nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo oraz generowanie oszczędności w Twojej firmie. W dziedzinie energetyki stawiamy głównie na działania zwiększające efektywność energetyczną, co daje większe zyski i ukłon w stronę środowiska.

Nasze usługi

Teletechnika

Invalid Animation ID

Spawanie
światłowodów

Invalid Animation ID

Budowa i pomiary
linii optycznych

Invalid Animation ID

Sieci
komputerowe

Invalid Animation ID

CCTV


Wykorzystujemy nowoczesne spawarki światłowodowe Sumitomo a każdy spaw weryfikujemy pomiarami na wysokiej klasy reflektometrach firmy Exfo FTB-720 który spełnia wszystkie wymogi operatorów polskich jak i europejskich.


Dzięki wykwalifikowanej kadrze i doświadczeniu zdobytym w pracy dla czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce możemy podjąć się każdego zlecenia w tym zakresie. Zapewniamy kompleksowa na każdym etapie budowy.


Szybka i bezpieczna wymiana informacji wewnątrz firmy to podstawa sukcesu. Zapewniamy kompleksowe usługi poprzez budowę, utrzymanie oraz zarządzanie infrastrukturą sieciową.


Dzięki odpowiedniej analizie dobieramy odpowiednie rozwiązania i sprzęt dla monitoringu danego obiektu. Zajmujemy się także zapewnieniem zasilania orz serwisem całej telewizji przemysłowej.


Energetyka

Invalid Animation ID

Instalacje
elektryczne

Invalid Animation ID

Audyt
elektryczny

Invalid Animation ID

Kompensacja
energii biernej

Invalid Animation ID

Przeglądy i pomiary
elektryczne


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tradycyjnej instalacji elektrycznej czy zaawansowanego systemu integrującego oświetlenie z ogrzewaniem, alarmem i monitoringiem, trafiłeś pod dobry adres.


Ocenia sposób wykorzystania energii w obiekcie przemysłowym lub budynku mieszkalnym, procesów technologicznych oraz wskazuje kierunki jej optymalizacji.


Moc bierna indukcyjna i pojemnościowa wpływa na zwiększenie strat cieplnych oraz ogranicza sprawność transformatorów i linii kablowych. Z tego powodu pobierane są dodatkowe opłaty za jej występowanie przez zakłady elektryczne.


Zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym co najmniej raz na 5 lat musisz przeprowadzić taki pomiar w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów.


Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Inteligentne budynki

Dzięki tej technologi, codzienne życie stanie się przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Systemy te również pozwalają zmniejszyć koszty związane z późniejszą eksploatacją budynków.

Inteligentne rozwiązanie to integracja wszystkich instalacji, które znajdują się w budynku. W zależności od warunków (opady, wiatr, temperatura, ruch domowników) lub zaprogramowanych ustawień użytkownika, system podejmuje działania, które mają zapewnić komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Zapytaj o usługę

Projektowanie sieci telekomunikacyjnych i instalacji elektrycznych

Nasz zespół projektantów dzięki doświadczeniu poradzi sobie nawet z najbardziej złożonymi instalacjami zarówno w dziedzinie energetyki jak i telekomunikacji i informatyki.

Zapytaj o usługę

Historie naszych klientów

Zainteresowało Cię, któreś z naszych rozwiązań?
Porozmawiajmy, jak możemy Ci pomóc.

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość